fbpx

Twórz melodie,
które Cię zachwycą

DLA AMATORÓW GRY NA PIANINIE, którzy pragną skutecznie się uczyć przy wsparciu doświadczonego nauczyciela

A co jeśli udałoby Ci się tworzyć własne piękne improwizacje
bez poczucia, że brakuje Ci inspiracji, odwagi i pomysłów?

Jeśli zacząłeś niedawno przygodę z pianinem
i grasz cokolwiek na dwie ręce

ZOBACZ FILM, w którym:

Czy to brzmi dla Ciebie znajomo?

„Chciałbym tworzyć własne melodie, ale jeszcze nie zacząłem, bo czuję, że za mało umiem…”

Wiesz, że komponowanie na pianinie mogłoby być dla Ciebie frajdą i urozmaiceniem, jednak gdzieś w Twojej głowie siedzi stres i niepokój, że masz za małą wiedzę i warsztat.
Boisz się zacząć, bo kreowanie własnych melodii i improwizacja kojarzą Ci się ze skomplikowaną wiedzą teoretyczną, dużą ilością układów i współbrzmień, które trudno połączyć w całość…

„Chciałbym improwizować, ale jestem za mało spontaniczny i kreatywny”

Boisz się improwizacji na pianinie, chociaż improwizujesz w życiu codziennie: w mowie, podczas gotowania w kuchni, przy wyborze ubrania do pracy czy przy rozwiązywaniu różnych problemów życiowych.
Masz mnóstwo dowodów na swoją pomysłowość i kreatywność, a jednak czujesz wewnętrzną blokadę i niepewność, czy z improwizacją na pianinie na pewno sobie poradzisz…

„Próbuję tworzyć własne melodie, ale jestem sfrustrowany, bo nie potrafię przelać swoich wizji na pianino”

Wiem, jak się czujesz, gdy fascynuje Cię muzyka, ale wizja wydaje się zbyt abstrakcyjna, żeby ją ubrać w konkretne dźwięki.
Spędzasz wiele godzin na frustrujących próbach i zastanawiasz się, co robisz źle.
Próbujesz zagrać coś nowego, ale wpadasz w jeden schemat i rytm, który już Cię nudzi.
Myślisz sobie: czy to kwestia braku praktyki? Braku umiejętności? Czy improwizacja jest poza moim zasięgiem?

„To dla mnie czarna magia - nie wiem, od czego zacząć naukę”

Przeglądałeś poradniki i obiło Ci się o uszy coś o skali bluesowej, kole kwintowym, składnikach akordów, różnych harmoniach i innych koncepcjach muzycznych, które są dla Ciebie jak czarna magia.
Brakuje Ci pewności siebie.
Planujesz spróbować kreowania własnych melodii i improwizacji, ale teraz wydają Ci się zbyt skomplikowane i czasochłonne, więc pozostawiasz je w sferze planów i marzeń…

Wiesz, jak bywa z marzeniami odłożonymi na przyszłość?
Wiele z nich jest odkładanych na kolejne tygodnie, miesiące lub lata, aż w końcu zamierają...

Ale nie musi tak być.

Co byś powiedział na możliwość kreowania pięknych melodii bez barier?

Mam dla Ciebie mini-kurs
o tworzeniu własnych pięknych melodii:

„5 prostych sposobów na improwizacje,
które Cię zachwycą”

Posłuchaj, jak moje lekcje sprawdziły się u Piotra i Marleny:

WIESZ, CO JEST NAJLEPSZE?

O WIELE SZYBCIEJ rozwiniesz swoje  umiejętności pianistyczne, jeśli będziesz cieszyć się muzyką i zdobywać nowe doświadczenia. 

Zatem zachwycaj się, twórz własne melodie, eksperymentuj, stawiaj pytania i szukaj odpowiedzi.

Ważne, żebyś próbował, a każda następna próba improwizacji na pianinie będzie dawać coraz lepsze efekty.

Wybierz PAKIET dla siebie

podstawowy

# Mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą” (o wartości 147 zł)

Cena regularna: 147 zł

Promocja: 47 zł

PREMIUM:
Dwa mini-kursy + Konsultacje

BESTSELLER

Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, aby zapewnić sobie przygodę z nauką tworzenia własnych pięknych melodii z głową pełną wiedzy i w towarzystwie nauczyciela pianina.

# Mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą” (o wartości 147 zł)

# Mini-kurs „7 błędów w improwizacji, które popełniają początkujący – jak ich uniknąć i grać jak pianista z 3 letnim stażem” + BONUS
(o wartości 147 zł)

# Konsultacje z nauczycielem o komponowaniu przez 12 miesięcy na zamkniętej grupie na Facebooku razem z innymi pasjonatami pianina
(o wartości 597 zł)

Cena regularna: 891 zł

Promocja: 197 zł

ROZSZERZONY:
Dwa mini-kursy

# Mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą” (o wartości 147 zł)

# Mini-kurs „7 błędów w improwizacji, które popełniają początkujący – jak ich uniknąć i grać jak pianista z 3 letnim stażem” + BONUS
(o wartości 147 zł)

Cena regularna: 294 zł

Promocja: 97 zł

Tylko w PAKIECIE PREMIUM:

# Mini-kurs „7 błędów w improwizacji, które popełniają początkujący - jak ich uniknąć i grać jak pianista z 3 letnim stażem”
(o wartości 147 zł)

- Opowiem Ci, jak przygotować się do tworzenia własnych melodii, by uniknąć przewidywalności i monotonii w grze, a w konsekwencji nudnych improwizacji
- Nauczysz się tworzyć spójne melodie, zgodnie z zasadą, że „w improwizacji jest jak w opowiadaniu: trzeba zrobić wstęp, rozwinięcie i zakończenie”
- Dowiesz się, czy powinieneś grać swoje utwory z metronomem, który kontroluje tempo
- Usłyszysz o dynamice i ekspesji, które sprawiają, że muzyka staje się bardziej interesująca
- Zdradzę Ci dwa sposoby na zakończenie utworu (wielu początkujących muzyków ma z tym problem!), żeby robić to profesjonalnie
- Dowiesz się, jak prawidłowo siedzieć przy pianinie i ułożyć ręce, żeby grać wygodnie i dać swojemu aparatowi gry perspektywę rozwoju
- BONUS: Analiza "solówek" gigantów muzyki jazzowej

# Konsultacje z nauczycielem o komponowaniu przez 12 miesięcy na zamkniętej grupie na Facebooku razem z innymi pasjonatami pianina
(o wartości 597 zł)

- Nie będziesz sam, bo otrzymasz dostęp do grupy na Facebooku, gdzie możesz mi zadać pytanie o kreowanie własnych melodii i ono nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi!
- Jeśli chcesz, to możesz udostępnić swoje nagranie na grupie, a wtedy razem będziemy szlifować twoje improwizacje tak, żebyś poczuł, że stworzyłeś swoją wymarzoną melodię
- Pomogę ci dopracować Twoje umiejętności: dam ci wskazówki odnośnie techniki gry, postawy, a także skoryguję błędne nawyki
- Poprzez wspólną pracę, rozmowy i wymianę pomysłów z innymi osobami na grupie poszerzysz swoją perspektywę i lepiej zrozumiesz lekcje
- Zwiększysz swoje zaangażowanie, bo działania innych ludzi będą dla Ciebie dodatkową motywacją i zachętą
- Odczujesz radość z gry, która sprawi, że będziesz chętniej siadać do pianina

Korzystając z lekcji, które oferuje PAKIET PREMIUM (z konsultacjami), możesz stworzyć dla siebie korzystne warunki do nauki i osiągnięcia muzycznych celów, na które od dawna masz ochotę, ale z różnych powodów odkładasz na później. 

W szczególności, jeśli Twoim celem jest cieszenie się grą na pianinie, a nie tylko bezcelowe szukanie nut i  akordów czy zastanawianie się, co zagrać.

PAKIET PREMIUM zapewni Ci motywację do ćwiczeń, które będą przynosić realne wyniki.

Dzięki temu podejściu, każde 20 minut spędzone na pianinie będzie dla Ciebie bardziej wartościowe i skuteczne niż dotychczas.

Co więcej, dzięki zawartym w pakiecie wskazówkom, unikniesz najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących muzyków, co pozwoli Ci szybciej i bardziej skutecznie osiągnąć poziom zaawansowania.

Dlatego przemyśl to i podejmij najlepszą dla siebie decyzję:

Sukcesy kursantów są moją największą dumą:

Kim jestem
i dlaczego warto mi zaufać?

Cześć! Jestem Marek Raczkowski i to ja Cię przeprowadzę przez mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą”.

Jestem nauczycielem pianina z wykształceniem pedagogicznym, pasjonatem jazzu i autorem kursu „KlawiszoMania”. Improwizację na pianinie wykorzystuję grając w zespole rozrywkowym, tworząc solówki i własne kompozycje. 

Oprócz tego jestem mężem, ojcem i nałogowym rowerzystą. 24 godziny to zwykle dla mnie za mało, żebym mógł osiągnąć swoje cele i wykonać wszystkie zadania.

Cenię sobie skondensowaną, wartościową wiedzę i prosty przekaz, dlatego właśnie stworzyłem mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą”. 

Czy istnieje inna droga?

Oczywiście, że istnieje. Możesz przeczesywać Internet w poszukiwaniu rozwiązania i samodzielnie uczyć się kreowania melodii na pianinie. Za darmo. O ile Twój czas jest dla Ciebie bezwartościowy.

Możesz też nakupować książek albo długich kursów (wyjdzie drożej i dłużej niż „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą”) i spędzić kilka tygodni na czytaniu, nauce, testowaniu i szukaniu rozwiązań – tu znów, jeśli nie cenisz swojego czasu, to jest to droga dla Ciebie.

Mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą” powstał dla tych, którzy cenią swój czas i chcą szybko dotrzeć do wartościowych porad pianistycznych. Chcą polegać na wiedzy nauczyciela-praktyka, który w ciągu swojej 12-letniej pracy pedagogicznej przeszkolił setki osób: dzieci, młodzież i dorosłych. Otrzymasz moją wiedzę bez oglądania kilkugodzinnych kursów i bez marnowania godzin na szukanie w Internecie.

Mini-kurs jest w szokująco niskiej cenie. Dostajesz wiedzę z moich doświadczeń i sprawdzone przykłady improwizacji do wdrożenia jeszcze dziś. Wszystko to za cenę dobrej kolacji na mieście.

A jak uznasz, że to nie dla Ciebie? Dostajesz gwarancję ↓

Chroni Cię moja osobista
GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jestem przekonany, że mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą” spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony z tego, co znajdziesz w środku, że na całość otrzymujesz pełne 14 dni gwarancji satysfakcji.

Więc niczym nie ryzykujesz i nic nie możesz stracić, a cała inwestycja jest w 100% wolna od ryzyka.

ZOBACZ, jakie pytania mieli pasjonaci bardzo podobni do Ciebie

Rzuć okiem na listę popularnych pytań. Może tutaj znajdziesz odpowiedź. Jeśli nie, napisz na: marek@klawiszomania.pl

?

Po pierwsze: dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzyłeś.

Dostęp do kursu otrzymujesz zaraz po opłaceniu zamówienia.

Otrzymujesz swój login i hasło i logujesz się do osobistego panelu, w którym czekają na Ciebie wszystkie lekcje. Wystarczy, że będziesz sumiennie pracował z moim kursem.

Pomyśl — co byś zrobił z kursem, który trwa 5-6 godzin? Włączyłbyś go na chwilę i odłożył na później. Dlatego „5 prostych sposobów na improwizacje” będzie zawierać tylko to, co trzeba. Dzięki temu, że lekcje są krótkie i treściwe, możesz przerobić materiał w wolnych chwilach.

Skoro tu jesteś, to przewiduję, że skuteczność tych „innych” była znikoma. Może były za długie? Może przeładowały Cię teorią? Może przez połowę kursu prowadzący skakał z kwiatka na kwiatek, nie znając realnych problemów swoich uczniów? Tego wszystkiego unikniesz w „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą”.

Wydrukowane nuty zostają u Ciebie dożywotnio, natomiast dostęp do lekcji wideo na platformie dostajesz na 12 miesięcy. Dlaczego? Bo będzie to dla Ciebie motywacja, żeby faktycznie z nich skorzystać. 

Wiele osób jest zbieraczami kursów – szybko się zapalają, kupują, ale z nich nie korzystają, bo ciągle mają z tyłu głowy, że jeszcze jest czas lub że zaczną w następnym tygodniu/miesiącu/roku. W rzeczywistości nie zaczynają wcale! Dlatego jeśli kupisz mój kurs, to musisz faktycznie do niego przysiąść. Zależy mi, żebyś się uczył na bieżąco, zyskał uczucie sprawczości i faktycznie osiągał swoje cele.

Napisz do mnie w ciągu 14 dni od momentu otrzymania materiałów na email: marek@klawiszomania.pl. Zwrócę Ci całą kwotę, bez gadania. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Nie wpiszę Cię na żadną czarną listę. Nic z tych rzeczy. Po prostu zwrócę pieniądze i rozejdziemy się w przyjaźni.

Jeśli nie widzisz maila, sprawdź koniecznie folder SPAM oraz OFERTY i upewnij się, że przy zamówieniu podałeś poprawny adres email. Jeśli nie znalazłeś maila, napisz do mnie na marek@klawiszomania.pl — rozwiążemy ten problem.

Regulamin | Polityka prywatności
Copyright© MusicSolutions Marek Raczkowski 2023