fbpx

Podaruj sobie niezapomniane lato z pianinem

Twórz Melodie,
Które Cię Zachwycą

~ szybko, łatwo i niebanalnie ~

Skorzystaj z mojego 12-letniego doświadczenia nauczyciela pianina, żeby JESZCZE DZISIAJ stworzyć swoje pierwsze piękne kompozycje.
Dołącz do grona pasjonatów, którzy cieszą się muzyką bez poświęcania wielu godzin przy instrumencie

„Niezależnie od tego, czy jesteśmy początkującymi czy doświadczonymi pianistami, zawsze mamy coś nowego do nauczenia się. Muzyka to nieskończony obszar do odkrywania.” – Lang Lang, chiński pianista i laureat licznych prestiżowych nagród pianistycznych

Jeśli masz już podstawy w grze na pianinie i grasz na dwie ręce, to czytaj dalej, bo przygotowałem dla Ciebie lekcje, które podniosą Twoje umiejętności na NOWY, WYŻSZY POZIOM...

Nawet jeśli teraz czujesz, że...

„Utknąłem w miejscu i marzę, by nauczyć się czegoś nowego. Chciałbym tworzyć własne melodie, ale obawiam się, że jeszcze za mało umiem…”

„Chciałbym cieszyć się i bawić dźwiękami jak inni pianiści, ale chyba jestem za mało spontaniczny i kreatywny”

„Próbuję tworzyć własne melodie, ale jestem sfrustrowany, że nie potrafię przelać swoich wizji na pianino”

„Komponowanie to dla mnie czarna magia - nie wiem, od czego zacząć naukę”

To nie musi tak być!

A co byś powiedział na możliwość kreowania pięknych melodii bez barier?

Mam dla Ciebie mini-kurs

"Twórz piękne melodie"

Posłuchaj, jak moje lekcje sprawdziły się u Piotra i Marleny:

WIESZ, CO JEST NAJLEPSZE?

O WIELE SZYBCIEJ rozwiniesz swoje  umiejętności pianistyczne, jeśli będziesz cieszyć się muzyką i zdobywać nowe doświadczenia. 

Zatem zachwycaj się, twórz własne melodie, eksperymentuj, stawiaj pytania i szukaj odpowiedzi.

Ważne, żebyś próbował, a każda następna próba improwizacji na pianinie będzie dawać coraz lepsze efekty.

Szukasz konkretów?
Oto, co znajdziesz w środku

Wybierz PAKIET dla siebie

"Twórz piękne melodie" podstawowy

JEDEN MINI-KURS

# Mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą” (o wartości 147 zł)

Cena regularna: 147 zł

Promocja: 47 zł

"Twórz piękne melodie"
PREMIUM:

Dwa mini-kursy + Konsultacje

BESTSELLER

Wykorzystaj niepowtarzalną okazję, aby zapewnić sobie przygodę z nauką tworzenia własnych pięknych melodii z głową pełną wiedzy i w towarzystwie nauczyciela pianina.

# Mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą” (o wartości 147 zł)

# Mini-kurs „7 błędów w improwizacji, które popełniają początkujący – jak ich uniknąć i grać jak pianista z 3 letnim stażem” + BONUS
(o wartości 147 zł)

# Wsparcie przez 12 miesięcy na zamkniętej grupie na Facebooku razem z innymi pasjonatami pianina
(o wartości 597 zł)

Cena regularna: 891 zł

Promocja: 197 zł

"Twórz piękne melodie" ROZSZERZONY:

Dwa mini-kursy

# Mini-kurs „5 prostych sposobów na improwizacje, które Cię zachwycą” (o wartości 147 zł)

# Mini-kurs „7 błędów w improwizacji, które popełniają początkujący – jak ich uniknąć i grać jak pianista z 3 letnim stażem” + BONUS
(o wartości 147 zł)

Cena regularna: 294 zł

Promocja: 97 zł

Tylko w PAKIECIE PREMIUM:

# Mini-kurs „7 błędów w improwizacji, które popełniają początkujący - jak ich uniknąć i grać jak pianista z 3 letnim stażem”
(o wartości 147 zł)

- Opowiem Ci, jak przygotować się do tworzenia własnych melodii, by uniknąć przewidywalności i monotonii w grze, a w konsekwencji nudnych improwizacji
- Nauczysz się tworzyć spójne melodie, zgodnie z zasadą, że „w improwizacji jest jak w opowiadaniu: trzeba zrobić wstęp, rozwinięcie i zakończenie”
- Dowiesz się, czy powinieneś grać swoje utwory z metronomem, który kontroluje tempo
- Usłyszysz o dynamice i ekspesji, które sprawiają, że muzyka staje się bardziej interesująca
- Zdradzę Ci dwa sposoby na zakończenie utworu (wielu początkujących muzyków ma z tym problem!), żeby robić to profesjonalnie
- Dowiesz się, jak prawidłowo siedzieć przy pianinie i ułożyć ręce, żeby grać wygodnie i dać swojemu aparatowi gry perspektywę rozwoju
- BONUS: Analiza "solówek" gigantów muzyki jazzowej

# Wsparcie przez 12 miesięcy na zamkniętej grupie na Facebooku razem z innymi pasjonatami pianina
(o wartości 597 zł)

- Nie będziesz sam, bo otrzymasz dostęp do grupy na Facebooku, gdzie możesz mi zadać pytanie o kreowanie własnych melodii i ono nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi!
- Jeśli chcesz, to możesz udostępnić swoje nagranie na grupie, a wtedy razem będziemy szlifować twoje improwizacje tak, żebyś poczuł, że stworzyłeś swoją wymarzoną melodię
- Pomogę ci dopracować Twoje umiejętności: dam ci wskazówki odnośnie techniki gry, postawy, a także skoryguję błędne nawyki
- Poprzez wspólną pracę, rozmowy i wymianę pomysłów z innymi osobami na grupie poszerzysz swoją perspektywę i lepiej zrozumiesz lekcje
- Zwiększysz swoje zaangażowanie, bo działania innych ludzi będą dla Ciebie dodatkową motywacją i zachętą
- Odczujesz radość z gry, która sprawi, że będziesz chętniej siadać do pianina

Korzystając z lekcji, które oferuje PAKIET PREMIUM (z konsultacjami), możesz stworzyć dla siebie korzystne warunki do nauki i osiągnięcia muzycznych celów, na które od dawna masz ochotę, ale z różnych powodów odkładasz na później. 

W szczególności, jeśli Twoim celem jest cieszenie się grą na pianinie, a nie tylko bezcelowe szukanie nut i  akordów czy zastanawianie się, co zagrać.

PAKIET PREMIUM zapewni Ci motywację do ćwiczeń, które będą przynosić realne wyniki.

Dzięki temu podejściu, każde 20 minut spędzone na pianinie będzie dla Ciebie bardziej wartościowe i skuteczne niż dotychczas.

Co więcej, dzięki zawartym w pakiecie wskazówkom, unikniesz najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących muzyków, co pozwoli Ci szybciej i bardziej skutecznie osiągnąć poziom zaawansowania.

Dlatego przemyśl to i podejmij najlepszą dla siebie decyzję:

Sukcesy kursantów są moją największą dumą:

Kim jestem
i dlaczego warto mi zaufać?

Cześć! Jestem Marek Raczkowski i to ja Cię przeprowadzę przez mini-kurs „Twórz piękne melodie”.

Jestem nauczycielem pianina z wykształceniem pedagogicznym, pasjonatem jazzu i autorem kursu „KlawiszoMania”. Improwizację na pianinie wykorzystuję grając w zespole rozrywkowym, tworząc solówki i własne kompozycje. 

Oprócz tego jestem mężem, ojcem i nałogowym rowerzystą. 24 godziny to zwykle dla mnie za mało, żebym mógł osiągnąć swoje cele i wykonać wszystkie zadania.

Cenię sobie skondensowaną, wartościową wiedzę i prosty przekaz, dlatego właśnie stworzyłem mini-kurs „Twórz piękne melodie”.

Czy istnieje inna droga?

Oczywiście, że istnieje. Możesz przeczesywać Internet w poszukiwaniu rozwiązania i samodzielnie uczyć się kreowania melodii na pianinie. Za darmo. O ile Twój czas jest dla Ciebie bezwartościowy.

Możesz też nakupować książek albo długich kursów (wyjdzie drożej i dłużej niż mój mini-kurs „Twórz piękne melodie”) i spędzić kilka tygodni na czytaniu, nauce, testowaniu i szukaniu rozwiązań – tu znów, jeśli nie cenisz swojego czasu, to jest to droga dla Ciebie.

Mini-kurs „Twórz piękne melodie” powstał dla tych, którzy cenią swój czas i chcą szybko dotrzeć do wartościowych porad pianistycznych. Chcą polegać na wiedzy nauczyciela-praktyka, który w ciągu swojej 12-letniej pracy pedagogicznej przeszkolił setki osób: dzieci, młodzież i dorosłych. Otrzymasz moją wiedzę bez oglądania kilkugodzinnych kursów i bez marnowania godzin na szukanie w Internecie.

Mini-kurs jest w szokująco niskiej cenie. Dostajesz wiedzę z moich doświadczeń i sprawdzone przykłady improwizacji do wdrożenia jeszcze dziś. Wszystko to za cenę dobrej kolacji na mieście.

A jak uznasz, że to nie dla Ciebie? Dostajesz gwarancję ↓

Chroni Cię moja osobista
GWARANCJA SATYSFAKCJI

Jestem przekonany, że mini-kurs „Twórz piękne melodie” spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony z tego, co znajdziesz w środku, że na całość otrzymujesz pełne 14 dni gwarancji satysfakcji.

Więc niczym nie ryzykujesz i nic nie możesz stracić, a cała inwestycja jest w 100% wolna od ryzyka.

ZOBACZ, jakie pytania mieli pasjonaci bardzo podobni do Ciebie

Rzuć okiem na listę popularnych pytań. Może tutaj znajdziesz odpowiedź. Jeśli nie, napisz na: marek@klawiszomania.pl

?

Po pierwsze: dziękuję za zaufanie, którym mnie obdarzyłeś.

Dostęp do kursu otrzymujesz zaraz po opłaceniu zamówienia.

Otrzymujesz swój login i hasło i logujesz się do osobistego panelu, w którym czekają na Ciebie wszystkie lekcje. Wystarczy, że będziesz sumiennie pracował z moim kursem.

Pomyśl — co byś zrobił z kursem, który trwa 5-6 godzin? Włączyłbyś go na chwilę i odłożył na później. Dlatego „Twórz piękne melodie” będzie zawierać tylko to, co trzeba. Dzięki temu, że lekcje są krótkie i treściwe, możesz przerobić materiał w wolnych chwilach.

Skoro tu jesteś, to przewiduję, że skuteczność tych „innych” była znikoma. Może były za długie? Może przeładowały Cię teorią? Może przez połowę kursu prowadzący skakał z kwiatka na kwiatek, nie znając realnych problemów swoich uczniów? Tego wszystkiego unikniesz w „Twórz piękne melodie”.

Wydrukowane nuty zostają u Ciebie dożywotnio, natomiast dostęp do lekcji wideo na platformie dostajesz na 12 miesięcy. Dlaczego? Bo będzie to dla Ciebie motywacja, żeby faktycznie z nich skorzystać. 

Wiele osób jest zbieraczami kursów – szybko się zapalają, kupują, ale z nich nie korzystają, bo ciągle mają z tyłu głowy, że jeszcze jest czas lub że zaczną w następnym tygodniu/miesiącu/roku. W rzeczywistości nie zaczynają wcale! Dlatego jeśli kupisz mój kurs, to musisz faktycznie do niego przysiąść. Zależy mi, żebyś się uczył na bieżąco, zyskał uczucie sprawczości i faktycznie osiągał swoje cele.

Napisz do mnie w ciągu 14 dni od momentu otrzymania materiałów na email: marek@klawiszomania.pl. Zwrócę Ci całą kwotę, bez gadania. Nie musisz podawać powodu zwrotu. Nie wpiszę Cię na żadną czarną listę. Nic z tych rzeczy. Po prostu zwrócę pieniądze i rozejdziemy się w przyjaźni.

Jeśli nie widzisz maila, sprawdź koniecznie folder SPAM oraz OFERTY i upewnij się, że przy zamówieniu podałeś poprawny adres email. Jeśli nie znalazłeś maila, napisz do mnie na marek@klawiszomania.pl — rozwiążemy ten problem.

Regulamin | Polityka prywatności Copyright© MusicSolutions Marek Raczkowski 2023