fbpx

PROMOCJA kończy się za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Do wszystkich dorosłych, którzy chcą grać na pianinie!

„Jak zacząć naukę gry na pianinie bez wydawania tysięcy złotych na instrument?”

Przetestuj swoją nową pasję bez ponoszenia wysokich kosztów.

Gra na klawiszach jest teraz na wyciągnięcie ręki dla każdego.

UWAGA! Jeżeli przynajmniej jeden z punktów poniżej dotyczy właśnie Ciebie:

…to jesteś we właściwym miejscu,
bo pokażę Ci coś niesamowitego.

Ale po kolei!

Widzisz, spotkałem na swojej drodze wielu dorosłych, którym marzy się gra na pianinie, ale wciąż to odwlekają z powodu trzech głównych wymówek:

Jeśli Ty również utożsamiasz się z którymś z tych punktów, 

to czytaj dalej…

Długo nad tym myślałem, aż w końcu stworzyłem metodę, dzięki której jeszcze dzisiaj, w prosty sposób możesz rozpocząć przygodę z pianinem:

mając dostęp do klawiszy

„na wyciągnięcie ręki”

korzystając z krótkich lekcji,

które obrazowo i prostym językiem tłumaczą niezbędne pojęcia

ucząc się fragmentów utworów,

które można opanować jednego dnia

Więcej niż gra na pianinie

Moim celem jest wprowadzenie Cię w świat muzyki i pokazanie, jak gra na pianinie może wzbogacić Twoje życie, zanim zdecydujesz się na zakup profesjonalnego instrumentu. To ważne, gdyż gra na pianinie to nie tylko nauka ulubionych utworów, ale coś znacznie głębszego.

Zobacz, jakie zdobędziesz SUPERMOCE

RADOŚĆ Z GRY

Twój mózg lubi słuchać muzyki! Muzyka aktywuje obszary mózgu związane z uczuciem nagrody i przyjemności. Odczujesz satysfakcję i zadbasz o dobry nastrój. Rozwiniesz w sobie kreatywność.

Gottfried JA, editor. Neurobiology of Sensation and Reward 2011. David H. Zald and Robert J. Zatorre: Chapter 19 Music

PAMIĘĆ

Nauka i endorfiny to zgrany duet. Zapamiętywanie utworów muzycznych i ich późniejsze odtwarzanie rozwinie Twoją pamięć mózgową, zarówno krótko-, jak i długotrwałą, co będzie procentować przez lata.

Ewa A. Miendlarzewska, Wiebke J. Trost: How musical training affects cognitive development: rhythm, reward and other modulating variables. Front Neurosci. 2013; 7: 279.

RUCH

Gra na pianinie to świetny trening dla Twojego ciała w każdym wieku. Poprawisz zręczność palców, wzmocnisz mięśnie dłoni i nadgarstków, zadbasz o prawidłową postawę ciała, żeby dłużej być zdrowym.

Yudai Kimoto et al.: Neuromuscular and biomechanical functions subserving finger dexterity in musicians. Sci Rep. 2019; 9: 12224.

KOORDYNACJA I WIELOZMYSŁOWOŚĆ

Podczas gry na pianinie angażujesz równocześnie wiele zmysłów: wzrok, słuch, dotyk, ruch. Przynosi to potem korzyści w przypadku niemal każdej naszej codziennej czynności.

Yuqing Che, Crescent Jicol et al: An RCT study showing few weeks of music lessons enhance audio-visual temporal processing. Scientific Reports volume 12, 2022, Article number: 20087

RYTM

Zobaczysz, że muzyka jest uporządkowana i dokładna, co na pewno przełoży się na inne sfery Twojego życia.

Ewa A. Miendlarzewska, Wiebke J. Trost: How musical training affects cognitive development: rhythm, reward and other modulating variables. Front Neurosci. 2013; 7: 279.

CIERPLIWOŚĆ

Nauczysz się rozwijać długofalowo i cieszyć się z opanowania nawet najmniejszych fragmentów utworów. Gra na pianinie to ciągła nauka przez praktykę, która uczy w życiu skupienia i wytrwałości.

Mariangela Lippolis et al: Learning to play a musical instrument in the middle school is associated with superior audiovisual working memory and fluid intelligence: A cross-sectional behavioral study. Front Psychol. 2022; 13: 982704

REKLAKS

Muzyka i gra na pianinie pozwalają się zrelaksować. Badania Uniwersytetu of Bath w Anglii wykazały, że uczestnicy zgłaszali niższe poziomy depresji, lęku i stresu.

Yuqing Che, Crescent Jicol et al: An RCT study showing few weeks of music lessons enhance audio-visual temporal processing. Scientific Reports volume 12, 2022, Article number: 20087

EMPATIA

Słuchając muzyki stajesz się bardziej wrażliwy, emocjonalny, co pozwoli Ci wzmocnić więzi z innymi ludźmi.

Xiao Wu et al: Musical Training in the Development of Empathy and Prosocial Behaviors. Front Psychol. 2021; 12: 661769

Brzmi świetnie, prawda?

Aby zacząć rozwijać nową pasję i przyjemnie spędzać czas z muzyką wystarczą już:

PROMOCJA dla Ciebie wygasa za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

*Po tym czasie przekieruje Cię do oferty standardowej i stracisz możliwość dostępu na warunkach promocyjnych

“KlawiszoMania SZYBKI START”

To kompleksowy kurs online, który pozwoli Ci przetestować nową pasję bez wydawania tysięcy na pianino (a nawet, gdy nie masz dostępnego żadnego instrumentu).

397 zł  197 zł 

Ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie

26 lekcji, w tym 5 utworów do nauki!

Dołączając do kursu, otrzymujesz dożywotni dostęp

Oto, co konkretnie znajdziesz w kursie:
Spodobało Ci się?

Więc wybierz instrument dla siebie:

#BONUS

(wartość 100-500 zł)

Zniżka do dwóch sklepów muzycznych na zakup pierwszego instrumentu!

4

a także

5
Twoja inwestycja na lata

Kurs „KlawiszoMania SZYBKI START” pozwoli Ci stawiać pierwsze kroki pod kierunkiem doświadczonego nauczyciela pianina.

Dzięki lekcjom dowiesz się:

Ta wiedza jest ponadczasowa i stanie się Twoją inwestycją na lata.

Umiejętność gry na pianinie to nie tylko wyjątkowa klasa, lecz przede wszystkim ogromny rozwój, przyjemność i satysfakcja.

Kiedyś dostępna jedynie dla wybranych, dzisiaj niemal dla każdego – dla Ciebie również!

Żeby było jasne:

Ten kurs to dopiero wprowadzenie w świat muzyki, żebyś mógł/a osiągać pierwsze sukcesy. Dzięki niemu możesz sprawdzić, czy nauka gry na pianinie to zajęcie, które Ci się spodoba, zanim zainwestujesz w drogi sprzęt. Przy okazji zobaczysz jak wygląda nauka pod okiem nauczyciela pianina.

Nie dowiesz się, jak w tydzień zagrać utwór Chopina 😉 Ale nauczysz się podstaw gry, żeby zagrać fragmenty znanych piosenek i świadomie pokonywać kolejne etapy nauki.

Nauka gry i spędzenie czasu z muzyką to naprawdę przyjemne zajęcie, które może przerodzić się w pasję na lata.

Zrób pierwszy krok, bo od czegoś trzeba zacząć!
Jeśli przerobisz ten kurs, to możesz dalej rozwijać swoje umiejętności na lekcjach indywidualnych z nauczycielem lub dalej pod moim kierunkiem podczas większego kursu „KlawiszoMania dla początkujących”.

Zobacz fragmenty lekcji z kursu:

Teraz wyobraź sobie, że…

„Marku, ale…”

Wszystko rozumiem. Naprawdę.

Chciałbyś zacząć grać na pianinie, ale po drodze pojawia się dużo wątpliwości:

Czy naprawdę jest możliwa nauka gry na pianinie przy pomocy małego keyboardu lub aplikacji na telefonie?

Przy pomocy keyboardu czy aplikacji sprawdzisz, czy potrafisz odszukiwać właściwe dźwięki na klawiaturze. Sprawdzisz też swoje poczucie rytmu. Gra na dwie ręce może przynosić pewne trudności, ale jeśli zobaczysz, że możesz się nauczyć melodii samą prawą ręką to będzie to wystarczający znak, iż warto rozwijać naukę w tym kierunku i powinieneś zainwestować w instrument, który dostarczy jeszcze więcej radości z nauki, a przede wszystkim umożliwi Ci pracę nad swoją technikę gry.

Czy w kursie nauczę się grać na dwie ręce?

Tak, choć nauka gry z aplikacji może być trudna pod kątem gry na dwie ręce z uwagi na fakt, iż ekran to nie klawisze, które się naciska. Z aplikacją możesz bez problemu nauczyć się melodii, czyli samą prawą ręką, a to już duży znak, czy watro podjąć kolejne kroki w kierunku nauki gry na pianinie. Inaczej sprawa wygląda, jeśli masz w domu keyboard – może być nawet dziecięcy, który ma co najmniej 54 klawisze. Tutaj bez większego problemu będziesz mógł opanować utwór na dwie ręce. Należy jednak pamiętać, że klawiatura keyboardowa nie daje pełnego komfortu i bardzo utrudnia naukę pod kątem prawidłowej techniki gry. Jeśli ocenisz, że warto dalej się uczyć to polecam inwestycję w pianino (może być cyfrowe), które pomoże w kontroli dźwiękowej oraz w zaokrąglaniu i wzmacnianiu palców.

Jestem osobą nietechniczną - czy poradzę sobie z obsługą aplikacji?

Oczywiście. Aby rozwiać wątpliwości, to w kursie jest specjalne wideo, w którym tłumaczę jaką aplikację zainstalować oraz pokazuję, jak jej używać.

A co jeśli już mam w domu pianino? Czy ten kurs mi się przyda?

Jeśli masz już odpowiedni instrument, to jeszcze lepiej. Potraktuj to jako szansę w realizacji swoich marzeń. A może chcesz przypomnieć sobie podstawy? Lepszego momentu nie będzie 🙂

Czy jeśli chcę grać, to muszę nauczyć się czytać nuty?

W kursie możesz uczyć się utworów bez znajomości nut. W tym celu w filmach będziesz widzieć klawiaturę Synthesia, gdzie podświetlają się klawisze – inny kolor ma prawa ręka, inny ma lewa. Jednocześnie zobaczysz moje ręce na klawiaturze. Natomiast, czy warto znać nuty? Oczywiście, że tak. W kursie będzie o tym kilka filmów, aby wprowadzić Cię w świat zapisu nutowego.

To jak? Dołączasz do KlawiszoManii i wspólnie rozpoczynamy Twoją nową pasję?

Zobacz, co o lekcjach mówią moi uczniowie:

GWARANCJA, dzięki której nic nie ryzykujesz

Pamiętaj, że chroni Cię moja osobista GWARANCJA SATYSFAKCJI
Jestem przekonany, że kurs „KlawiszoMania SZYBKI START” spełni Twoje oczekiwania i będziesz zadowolony z tego, co znajdziesz w środku.
Dlatego na całość otrzymujesz pełne 14 dni gwarancji satysfakcji.
Niczym nie ryzykujesz i nie masz nic do stracenia.
Cała inwestycja jest w 100% wolna od ryzyka.

Kim jest Twój nauczyciel pianina?

Nazywam się Marek Raczkowski.

Od 13 lat dzielę się wiedzą i doświadczeniem, żeby wydobyć z każdego potencjał muzyczny.

Ukończyłem studia na wydziale instrumentalno-pedagogicznym na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie (filia w Białymstoku), uzyskując tytuł MAGISTRA SZTUKI. 

Wierzę, że talent tkwi w każdym z nas. Moja misja polega na wspieraniu tych, którzy pragną zgłębiać tajniki gry na pianinie i podnieść swoje muzyczne umiejętności na wyższy poziom. Szczególnie wtedy, gdy sami zmagają się z trudnościami i potrzebują przewodnika, który uporządkuje ich proces nauki.

Czas na podsumowanie!
347 zł  197 zł 
Ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie

Partnerzy:

Nadal masz pytania? Super!

Uwielbiam pytania i mam na nie odpowiedzi!

1. Ile potrzebuję czasu, żeby przerobić kurs?

Filmy możesz obejrzeć w jeden weekend, ale nauka utworów może zająć dłużej. Wszystko zależy od tego, jak często będziesz ćwiczyć.

2. Jak długo mogę korzystać z lekcji na platformie?

Dostęp do lekcji jest dożywotni.

3. A co jeśli okaże się, że ten kurs nie jest dla mnie?

Nie ma problemu. Możesz do mnie napisać wiadomość na email marek@klawiszomania.pl i poprosić o zwrot w przeciągu 14 dni od zakupu.

4. Czy jest możliwy zakup na raty?

Nie, płatności ratalne udostępniam od kwoty 300 zł.

5. Przerobiłem kurs – i co dalej?

To wspaniała wiadomość! To znak, że warto dalej rozwijać naukę w tym kierunku. Możesz to zrobić na kilka sposobów – albo poszukać nauczyciela, który udziela indywidualnych lekcji nauki gry albo kontynuować naukę pod moim kierunkiem w większym kursie – „KlawiszoMania dla początkujących”, który oferuje także dostęp do Grupy wsparcia na Facebooku.

6. Masz więcej pytań?

Napisz email i porozmawiajmy: marek@klawiszomania.pl